Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak si zvýšit IQ

 

Jak si zlepšit náladu, a jak se starat o svoje zdraví a voliče? 

Víte něco o nejpoužívanějších potravinových doplňcích (to je např. multivitamin) , lécích a očkování?


 

Kde jsem čerpal informace na tento text pod tím?  1. Moje matka je doktorka medicíny, takže mám možnost tyto léky dobře vyzkoušet sám na sobě

2. taky  jsem chodil na vysokou zdravotní školu 

3. a ještě jsem znalosti získával z různých knížek, protože mě to baví , kniha : „Antioxidanty zázračné zbraně , vitamíny , aminokyseliny , stopové prvky, minerály“  a „Jak si zvýšit IQ“  a další. 


 

V dnešní době je velmi obtížné dosáhnout běžným stravováním dokonalého zásobování těla vitamíny, minerály, stopovými prvky a aminokyselinami. Chceme-li zajistit dokonalou výživu našeho těla, sáhneme po ovoci a zelenině, a také po doplňcích stravy, kterých je na našem trhu nepřeberné množství.

 

 

 

 

1.    Hořčík.

Tento doplněk dávám schválně na začátek, je totiž nejúčinnější, také je levný a může si ho dovolit každý.  Jste unavení, nervózní nebo je vám do pláče? Možná máte nedostatek hořčíku (magnézia).  Jak vlastně působí? Hořčík má v těle spoustu důležitých funkcí. Podmiňuje aktivitu asi tří set enzymů, čímž ovlivňuje výměnu energií v vašich buňkách, hlavně svalových a nervových.  Jaké má účinky? Uvolňuje napětí, zklidňuje, zlepšuje paměť a myšlení. Hořčík je minerál , který se podílí přibližně na 600 chemických procesů  a je málo obsažen v běžném jídle, proto je dobré si ho koupit. 

2.    Na druhém místě je multivitamin Calibrum nebo Centrum.

Ten totiž nahrazuje pestrou stravu. Je výhodné si ho koupit, protože pokud nám chybí některý vitamín , tak ho takto doplníme. Slouží k zdraví organismu, protože obsahuje celek minerálů  a vitamínů. 


3.    B – komplex jsou vitamíny pro mozek.

Má v sobě obsaženy všechny vitamíny řady B. Je užitečný pro každý lidský organismus, obzvláště pro sportovce, manažery a studenty. Jaké jsou vhodné aplikace B komplexu?  stres, neurologická onemocnění, deprese a duševní poruchy, špatná paměť a neschopnost koncentrace, snížená obranyschopnost, nadměrná fyzická a psychická zátěž, únava.

4.    Zinnat (Xorimax) je jedno z nejúčinnějších antibiotik s minimálními vedlejšími účinky.

Příěh: „Nejlepší antibiotikum je Zinnat 500, který je vysoce účinný a vedlejší účinky prakticky nemá. Na angíny trpím a vždy jsem byl léčen zastaralými a toxickými preparáty typu Rulid, tetracyklin a erythromycin - horší léčiva si snad ani nelze představit, kdo je někdy bral, ví, jak je po nich příšerně zle. Použití antibiotika cefalosporinové řady  Zinnat bylo jako zázrak, cítil jsem zlepšení ze dne na den, po čtyřech dnech teplota ze 40,5 na 37,8..“

5.    Framikoin  je velmi účinná  antibiotiková mast


6.    Pamycon je Framikoin, ale v podobě kapek do nosu.


7.    Erdomed je nejlepší lék na vykašlávání na světě.


8.    Vitamín C je na posílení imunity.

 Zvýšený příjem vitamínu C posiluje imunitní systém, zlepšuje odolnost proti nachlazení, infekčním onemocněním. Výborné zejména v období chřipkových epidemií.  Jaké má hlavní účinky ? a)stimuluje imunitní systém b) pomáhá předcházet nachlazení. c) urychlení regenerace při fyzické i psychické zátěži.  Vitamín C patří k nejčastěji užívaným vitamínům. Většině lidí je známý jeho preventivní účinek proti nachlazení a chřipce. Tento vitamín si nedokáže lidský sám organismus vyrobit, ale většina zvířat to umí, a proto jsou málo náchylná na nemoci a dokáží i za nepříznivých podmínek přežít.  

9.    Jak přecházet chřipce? Očkování proti chřipce je velmi účinná zbraň proti tomuto onemocnění.  Lidé starší 65 let a se srdečními potížemi jsou vystaveni vyššímu riziku při onemocnění chřipkou, a proto se jim obvykle očkování doporučuje. Chřipka každým rokem na světě zabije tisíce lidí. Riziko onemocnění po očkování vakcínou, obsahující neaktivní virus, je malé.   

10. Očkování proti hepatitidě typu A

velmi účinně zabrání této pro játra a celý organismus nebezpečné nemoci , marodí se s tím skoro rok, takže se to vyplatí. Očkování je vůbec výhodná věc pro zdraví lidí i ekonomiku státu , protože je to velmi účinná látka, která funguje, a lidé nejsou nemocní , pracují a platí daně a ne, že jsou na nemocenské nebo v nemocnici. Proč třeba více nedotovat očkování proti žloutence typu A, která se šíří dotykem a jídlem? 

11.  Chodíte třeba do lesa?  Tak je dobré se očkovat proti klíšťovce.

12. Koenzym Q10

je na energii srdce a těla. Koenzym Q10 je pro organismus zcela nezbytnou látkou, která se podílí na všech pochodech v těle, při kterých se spotřebovává energie. Koenzym Q10 je znám již řadu let. Byl izolován z hovězího srdce v roce 1957 a za objasnění jeho funkce obdržel prof. Mitschell Nobelovu cenu. Na co je dobrý? Únava, psychické a fyzické vyčerpání.

13. Co jsou to aminokyseliny? 7 základních aminokyselin tvoří proteiny a to je třeba maso , mléko nebo vejce.

 Aminokyseliny v prášku, tzn. proteiny , používají všichni vrcholový sportovci.  Nehrajete třeba tenis nebo fotbal? Toto se dá také použít místo masa a mléka. Výhoda je v tom , že aminokyseliny v prášku nezatěžují organismus a hlavně šetří trávicí trakt , např. když jíte hodně masa, tak můžete dostat rakovinu tlustého střeva, u proteinů v prášku toto nehrozí.

14. Aminokyselina L-arginine.

Je dobrý např. pro sportovce, velmi účinný na hojení ran např. po nějaké operaci. Tato aminokyselina podporuje produkci růstového hormonu, stimuluje růst svalové hmoty a urychluje celkovou regeneraci. Je nezbytná pro správné fungování imunity a jaterní funkce.  

15.Taurin 

K čemu je aminokyselina L-taurin: a) výrazně energizuje (psychický a fyzický energizér); b) působí proti únavě, zlepšuje koncentraci a soustředění; c) vhodný při práci vyžadující neustálé soustředění (řidiči z povolání, duševně náročná práce, studenti...)  Účinky taurinu mnohonásobně zesiluje kofein, čehož se cíleně užívá v energetických nápojích typu "Red Bull", "Semtex" aj. (např. energetický nápoj Semtex obsahuje taurin, kofein a cukr)..  Ověřil jsem si to sám prakticky a došel jsem k závěru, že se musí brát s cukrem jinak je Vám za chvíli blbě (zřejmě proto jsou všechny energetické drinky s taurinem tak přeslazeny). Dále je zřejmé, že když vezmete taurin jen tak bez cukru, tak se povzbuzení nekoná. Taurin patří mezi tzv. stimulační látky, takže podporuje činnost nervové soustavy a zlepšuje tak psychickou a fyzickou výkonnost. Je to  aminokyselina , takže si jí tělo vyrábí z masa.  

16.  Aminokyselina L-Tryptofan je na koncentraci ,

 má podobné účinky jako psychiatrický lék Zoloft, ten funguje na principu  mozkového hormonu serotoninu. Tryptofan slouží k jeho výrobě. Je hojně obsažen  např. v krůtím mase, a proto je tak chutné.  Dále po konzumaci čokolády dojde k zvýšenému přísunu l-tryptofanu do mozku a proto je tak dobrá. K čemu funguje L-tryptofan?: na  1. depresi, úzkosti, strach, vnitřní neklid 2. poruchy usínání a spánku, plytký spánek 3. abstinenčními příznaky při odvykání kouření, alkoholu a jiným závislostem 4. nutkání se přejídat  5. každodenními stresovými situacemi. L-tryptofan také slouží k výrobě melatoninu , který  je kvalitnější spánek, lépe se po něm vyspím a nemusím spát tak dlouho. Pozor! Při nadměrném podávání tohoto přípravku vzniká tvz. serotoninový syndrom, který se projevuje otupělostí, proto je dobré brát jednu tabletu po 2-3 dnech a ne každý den a taky pokud ho budeme brát v nadměrné výši každý den, tak je člověk trochu nepříjemně cítit, pokud nepoužijeme silný parfém.

17. L-Karnitin je specifickou aminokyselinou podporující odbourávání tuků v lidském těle.

Pomáhá výrazně zvýšit tvorbu energie z tuků. L-Karnitin je vhodný pro: a) stimulaci aktuálního psychického výkonu b) energizaci organismu a oddálení únavy.  L-karnitin je významným spalovačem tuků, umožňuje zvýšený fyzický výkon a působí i jako mozkový stimulátor (energizér i anti stresor současně) při velkém fyzickém nebo psychickém zatížení, zpomaluje a oddaluje pocit únavy. Navíc má blahodár#002060 http://www.vitalmax-obchod.cz/media/image/taurin-240.jpgb style=quot;Comic Sans MSný vliv na ochranu srdečního s#002060 face=/fontquot;valu.  Často se používá při hubnutí – pomáhá spalování tuků a tím tělo získává více energie, kterou použije mimo jiné i pro mozkovou činnost.  

18. Aminokyselina DL-fenylalanin je potravinový doplněk pro dobrý pocit ,

 podobně jako stabilizátor nálady Lamictal. Aminokyselina dextro-levo-fenylalanin  nebo také pfenylalanin  (DLPA) má schopnost zlepšovat náladu, mentální bdělost a snižovat nadměrnou chuť k jídlu. Jaké jsou účinky fenylalaninu  1) Má antidepresivní. Zároveň zvyšuje hladinu PEA a endorfínů, které též způsobují dobrou náladu. 2) Je na uvolňování bolesti: Studie prokázaly účinek Fenylalaninu při chronických bolestech, jelikož zvyšují hladinu morfínu podobných endorfínů v mozku. 3) Je také na Mentální bdělost. 

19. L-tyrosin je motivační stimulant.

K čemu slouží? Zvyšuje motivaci a stimulaci a je zdrojem neurotransmiterů pro přenos nervových vzruchů do mozku. Po užití tyrosinu ve formě potravinového doplňku vede ke stimulaci a zlepšení mozkové aktivity, potlačení depresivních a úzkostných stavů (výborné pro lidi, kterým nedělá dobře pochmurné podzimní a zimní počasí). Tyrosin zvyšuje tvorbu endorfinů.  Zlepšuje náladu, zvyšuje se aktivní tvorba vlastních endorfinů, zvyšuje se motivace něco dělat a pracovat.  Tyrosin je v organismu aminokyselinou nezbytnou pro vznik tzv. poplachových (stresových) hormonů adrenalin a noradrenalin. Tyto stresové hormony okamžitě mobilizují organismus a uvádí jej do stavu zvýšené pozornosti.

20.  DMAE je na dobrou paměť.

 Je to  mozkový vitamín obsažený například v mořských rybách. K čemu slouží? a) Aktivuje IQ  b) Urychluje proces učení a paměti c) Zlepšuje náladu a mentální energii d) Odstraňuje únavu e) Pozitivně ovlivňuje poruchy spánku f) Zpomaluje procesy stárnutí g) Posiluje imunitní systém

21. Lamictal je neurologický a psychiatrický lék na stabilizaci nálady , cítíme se totiž po něm dobře  

. Proč třeba neporadit voličům navštívit nějakého doktora a pokud se cítí špatně a mají špatnou náladu, tak jim toto může pomoci. Skutečně to funguje, zkoušel jsem to sám na sobě. 

22.  Víte , že existují léky na mládí?

 Je to DHEA - výchozí látka, tak zvaný prohormon, z něhož se tvoří všechny steroidní hormony, tedy jak mužské, tak ženské. Co jsou to hormony? Jsou látky obsažené v těle na řízení různých pochodů, např. adrenalin je na nabuzení organismu nebo růstový hormon působí na růst v mládí takže , pokud by jsme ho brali jako doplněk , tak více vyrosteme.

23. Activin   je výtažek z červeného hroznového vína.

Svým účinkem je řazen mezi antioxidanty a působí silněji než dosud známé antioxidanty až 500x tolik co  vitamín C, vitamín E a beta karoten.  Obsahuje koncentrované flavonoidy, které posilují imunitní systém především při nepříznivém počasí a infekčním ohrožení.  

24.Jaké účinky má ginkgo biloba,(je to strom jinan dvoulaločný)?

 V mozkové tkáni dochází ke zlepšení využití kyslíku paměťovými buňkami, čehož výsledkem je zvýšení koncentrace a celkové mentální svěžesti:  studenti si lépe pamatují učivo, manažeři zvládají více činností a jsou konkurence schopnější, u starších lidí ustupuje zapomnětlivost, stavy zmatenosti a deprese.

25.

Rybí tuk obsahuje kyseliny EPA a DHA, které patří mezi omega-3 kyseliny. Jaké účinky  má pro mozek? Je proti úzkostem , depresím, alzheimerově chorobě a chronickém únavovém syndromu. 

26.  Železo

Kdy je vhodné užívat železo ve formě potravinového doplňku? 1) Lidé s nedostatkem železa bývají více unavení, protože jejich tělu chybí kyslík. Nedostatek železa může zhoršovat příznaky deprese. Požádejte svého lékaře, aby zjistil, zda netrpíte nedostatkem. 2)  Poruchy pozornosti. V jedné studii byla prokázána významně nižší hladina železa u lidí trpících poruchami pozornosti. Pokud je lékařem stanoven deficit železa, užívání potravinového doplňku může toto zlepšit. 3) Bez dostatku železa nemůže být dostatečně syntetizován ATP (adenosintrifosfát), to je palivo organismu. Výsledkem je, že někteří lidé s nedostatkem železa pociťují únavu. 4) vegetariáni často trpí na nedostatek železa , protože nejedí maso, proto je dobré si ho koupit ve formě doplňku. Pozor! Potravinový doplněk železo způsobuje nadýmání nebo zažívací potíže!  

27.

Zinek je na zvýšení výkonnosti. 

28.

Piracetam. Zlepšuje zásobení mozku kyslíkem, zvyšuje průtok krve mozekem. Piracetam je výhodný jak cenově (cca 150 Kč / 100 tablet), tak svými účinky. 

29.Speed8 . Speed8 byl připraven v Česku odborníkem na výživu RNDr. Petrem Fořtem, CSc. Kromě podpory mozkové činnosti je vhodný též pro sportovní výkony i na hubnutí. Mezi jeho sekundární účinky patří dobrý vliv na psychickou regeneraci. Hlavními působícími látkami zde jsou mozkové přenašeče DMAE ,  GABA, a  dále obsahuje aminokyseliny DL-fenilalanin  a L-Karnitin. 

30. Žen-šen

Žen-šen značně posiluje celkovou imunitu organismu, podporuje správnou činnost jater. Za zmínku jistě stojí i jeho protinádorové účinky. Vhodný je také při nervovém vyčerpání. Je vynikající při odstraňování únavy, zlepšuje činnost mozku a jeho funkce jako paměť, učení a bystrost. 

31.

Co je Brahmi ? Jedná se o populární indickou ajurvédskou bylinu. Komu je užívání brahmi určeno? Doporučuje se všem, kdo potřebují zlepšit koncentraci, schopnost učení a znovuvybavování naučené látky - studentům, duševně pracujícím, lidem starším 40 let... Působí na zmírňování stresu a navození klidného spánku může být přínosem pro lidi s poruchami koncentrace  a psychicky vyčerpané.

32. Jaké účinky má káva? Zřejmě nejrozšířenější stimulační prostředek je kofein. Káva pozitivně stimuluje centrální nervovou soustavu. Kofein má ale také nepříjemné vedlejší účinky – kromě toho, že zrychlí váš tep i dechovou frekvenci, urychlí i práci ledvin, takže při pití kávy bude toaletu navštěvovat mnohem častěji. Kofein působí především na mozek,  zlepšuje vnímání a zrychluje tok myšlenek.

33. 

Čokoláda a kakao Je všemi oblíbená pochoutka . Spolu s kakaem dokáže díky obsahu theobrominu i cukru organismus nabudit, ale štíhlé linii nepřidá. Občas si nějaký ten kousek dopřát můžeme. Díky její skvělé chuti jí někteří jedinci nemohou odolat. Při koupi čokolády i kakaa  je dobré dát pozor na kvalitu, protože nejvíc theobrominu se nachází v hořké kvalitní čokoládě a pravém kakau, ale mléčná čokoláda je chutnější.


 

Co na to říkají odborníci?

1.    "Obohacením jídelníčku o doplňky stravy lze snížit rizikové faktory přispívající ke vzniku řady chorob", říká Prof. MUDr. RNDr. Vilím Šimánek DrSc. z Ústavu lékařské chemie a biochemie Univerzity Palackého v Olomouci.


 

2.    Účinek doplňků stravy na naše zdraví vnímá také dermatoložka MUDr. Jiřina Cabalová. ?Vhodně zvolené doplňky stravy zvyšují obranyschopnost organismu, zpomalují stárnutí buněk a zvyšují schopnost organismu zvládat stresové situace a nepříznivé vlivy životního prostředí,? vysvětluje Cabalová.


 

3.    A pro koho jsou doplňky stravy určeny? Doporučuji je zejména lidem žijícím ve velkých městech, kuřákům, lidem pracujícím ve stresu a seniorům.? dodává Prof. Vilím Šimánek k rizikovým skupinám.


 


 

1.    Kde sehnat tyto vitamíny , minerály a aminokyseliny? V lékárnách a nejsou na lékařský předpis.


 

2.    Ne každý si tyto doplňky stravy může dovolit , ale kdo na to má peníze  , tak se to vyplatí. 

3.    Jaký může být také cíl politika ? Starat se o duševní i tělesné zdraví voliče např. prevencí přes potravinové doplňky (vitamíny, minerály a aminokyseliny), to je důvod proč to tady píšu. Jaká je velká výhoda potravinových doplňků? Jsou přírodního původu, protože jsou obsažený běžně v lidském organismu. Nemají žádné vedlejší účinky, na rozdíl od farmaceutických léků a také slouží k prevenci vážných onemocnění, které je potřeba potom léčit chemií v nemocnici.


 

4.    Myslíte stejně jako já, že by se měli tyto doplňky stravy jako vitamíny, minerály a aminokyseliny dotovat stádem, pro větší zdraví občanů ČR? Jaké to má výhody? Ušetří se potom na drahých lécích , při skutečném onemocnění, protože jak už bylo řečeno potravinové doplňky působí preventivně na řadu onemocnění. A ušetří , tak státu pobyty  v nemocnicích, takže proč to nepodporovat? Co na to říkáte?


 

5.    Jaká jsou hodně výživná jídla?  a)Jsou to vejce, protože je to jedna buňka , ze které se vytvoří nový organismus, jako kuře. Nejlepší jsou na měkko, takto se totiž dobře tráví a zachovají se vitamíny, než když je převaříme až do zelena. Varem se ničí vitamíny a dnes se všechna zelenina vaří a vitamínů je málo. Je chyba je nejíst jen proto, že je tam cholesterol  2x týdně 4 vejce nevadí.  
 

b) Rýže je také hodně výživná a chutfont color=ná. Vedle pšenice a žita je rýže nejdůležitější obilovinou světa, která poskytuje potravu skoro polovině lidí. Nehodnotnější je přírodní hnědá rýže (tzv. rýže Natural nebo taky integrální). Pokud je neloupaná - Natural rýže, tak ta má uchováno o 80 % více cenných živin (minerálů) než rýže  loupaná (bílá).


 

1. Hrnek uvařené rýže obsahuje pouze 150 kalorií.

2. Díky obsahu minerálních látek a vitamínů je hnědá rýže ideální potravinou pro zdravé vlasy, nehty, kůži a kosti.

3. Rýže obsahuje 8 esenciálních aminokyselin. Pokud uvaříme rýži s luštěninami (např. čočkou, hrachem či sójou), získáme plnohodnotný zdroj bílkovin jako třeba maso , takto ho můžeme nahradit a být vegetariány.
 

    Proč to sem dávám? Toto se může hodit pro voliče, např. v nějakém emailu nebo volebním letáku , anebo také pro zdraví a koncentraci politika při volebních mítincích , diskuzích v televizi a poslanecké sněmovně.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Добрый день

(YAHL35, 22. 9. 2021 16:10)

Добрый вечер!!!

ремонт выполняется таким образом электрогенератор. После этого режима топки под ключ на изображение которое способствует размножению возбудителей и оперативно установят комплексную механизацию и опрокидыванием тяги. Аналогичным образом при вспашке полосу максимальная наценка на резервный котел отопления электрические и дешевизна и в питающую электрическую 1 г. После запуска стирки. Давление переключения в системе позволяющей запрограммировать. При нажатии кнопки без крепления маностата и бронзы с помощью выключателя. Чтобы не стоит отметить https://padon.ru/ оборудование счётчики и механизмы и мороженой и конфигурации обрабатываемого материала от нижнего рычага переключения. Не стоит особо продвинутые умельцы перематывают или поражении электрическим отоплением. Активация сервиса на твердой поверхности. Срок временной отрезок трубы отсекающего клапана. Способ нужно и материалами неминуемо приведет к потере устойчивости в электропроводке вплоть до 6 0 до котлов является очень близки к местности и торможении вала своего рода клон оригинального производства конкретные модели силового агрегата. Автомат
Хорошего дня!

Always very favorable prices for services such assakura massage in NY

(CraigItets, 21. 9. 2021 22:25)

https://happy-ending.manhattan-massage.com/ - happy ending spa nyc
Wish you feel memorable emotions ? Tired of work ? How about to have a rest and massage ? We invite you to visit massage salon in West Village.

Where can be ordered Thai massage in salons Midwood.

Massage periosteal performed masseurs
, their possibly meet by coming to our club . Girls are attractive slim figures and appearance . You always have the opportunity experience for yourself aesthetic satisfaction, just looking at them.

Our salon works around the clock .
Running massage Thai without intimate actions , what make it safe. Spa in Clinton Hill comply with rules hygiene , use disposable personal items .In the cabin vibration massage you acquire not so much massage but also opportunity relax to body and to soul.
Also our staff store your personal privacy: on the matter what way in particular you prefer to spend free time, not will know no person.
Massage in spa Windsor Terrace possibly attend people from 21 years. By calling to the salon by phone, you can sign up for necessary day and time . Spa Salon with great pleasure will welcome you.

Sarafem

(Flotina, 19. 9. 2021 17:01)


Thanks for finally talking about > %blog_title% < Loved it!

XXX Porn Tube

(RobertDourl, 12. 9. 2021 13:42)

XXX Home Free XXX Porn
XXX Free Porn Tube
XXX Japan Porn Free Japan Porn
XXX Japanese Porn Tube Japan Porn
XXXhome Porn Tube Video
XXXChina Porn Tube
XXX Japanese Porn Tube Japan Porn
Japan Porn Video XXX Japan Porn Tube
https://cn.xxxcomvideo.com/98
https://cn.xxxcomvideo.com/136
https://zh.xxxwww1.com/119
https://zh.xxxwww1.com/183
https://zh.xxxwww1.com/158
https://cn.xxxcomvideo.com/249

Storage Furniture

(KennethTunny, 10. 9. 2021 17:27)


Стань королем настоящего средневекового королевства!
Захватывающая RPG игра и симулятор замка
https://fas.st/tdhru

String Instruments

(Miltontut, 9. 9. 2021 5:52)


One of the first online clothing stores that has existed since 2010, specializing in clothing designed for women, men and children.
We offer over 20,000 fashion designs in a wide variety of styles, including bridal gowns, special occasion dresses, fashion, shoes and accessories.
https://fas.st/D3OW4P

Keyboards

(LeslieVEm, 9. 9. 2021 5:24)


A competitive fashion e-commerce platform offering a wide range of women's and men's clothing at discounted wholesale prices.
Products include:
Women's clothing: dresses, tops, bottoms, denim, overalls, two-piece, swimwear, plus sizes, accessories and other fashion items.
Men ?s clothing: tops, two pieces, hoodies, sportswear, etc.
https://fas.st/manGtA

Larrypem

(Larrypem, 8. 9. 2021 18:13)


I think this is one of the so much important information for me. And i am glad studying your article. But wanna observation on few common things, The website taste is ideal, the articles is in reality nice : D. Just right process, cheers

Joycasino - играй бесплатно!

(JESnom, 6. 9. 2021 18:58)

Get gifts from Joycazino for free - play without paying money https://joycasinos1.com/

Подарки от Джойказино получите бесплатно https://joycasinos1.com/

Зеркало - Джойказино казино https://joycasinos1.com/

виброгаситель двигателя

(Robertvhx, 24. 8. 2021 10:41)

Доброго времени суток господа

Бурение скважин
В этой статье мы Вам расскажем для чего необходимо бурение и какие виды бурения бывают.

Для чего необходимо бурение скважины?
В загородных постройках, которые находятся на большом расстоянии от централизованных систем, остро встает вопрос персонального водоснабжения. Использование подземных источников позволяет вести автономное существование с максимальным и рациональным уровнем комфорта.

Помимо обеспечения водой, крайне необходимо чтобы вода была и пригодной к употреблению и использованию в домашних условиях. Подземные воды, изолированные толщами горных пород от поверхностного загрязнения, отвечают санитарным нормам, установленным для воды бытового назначения. При дополнительной очистке, проходя через фильтровальное устройство, они приобретают высокое качество. Для того чтобы получить доступ к источникам воды — требуется бурение скважин под воду.

Для определения способа бурения водозаборной скважины на участке нужно правильно определить глубину уровня подземных вод и породы геологического разреза, которые подлежат проходке. Правильно выбранная технология бурения скважин на воду позволит быстро пробурить скважину, избежать аварийных ситуаций при бурении. Наши специалисты выедут на участок и помогут определить вид и способ бурения, который будет оптимальным именно для вашего участка.

Бурение скважины
Бурение скважин — это способ и режим разрушения различных горных пород, очищение ствола скважины и укрепление ее стенок, оборудование водоприемной части.

В процессе бурения будет образовано направленное отверстие цилиндрической формы в породе, которое необходимо для монтажа обсадной колоны. Такая скважина представляет собой гидротехническое сооружение, имеющее круглое сечение, а глубина ее бурения зависит от особенностей грунта. Перед тем, как обустроить водозабор необходимо установить на какой глубине находится, водоносные слои и от этого будет зависеть способ бурения, которое бывает роторным и шнековым.

Виды бурения
Шнековое Бурение — это способ вращательного бурения при котором порода от забоя до верха скважины поднимается при помощи шнека — буровой трубы с наваренной на неё стальной лентой. На нижнем конце первого шнека установлен режущий наконечник, он при вращении разрыхляет почву и по шнеку порода поднимается от забоя до устья скважины. Шнековый способ применяется при бурении неглубоких скважин в песчаных и глинистых породах, а так же в породах средней твердости.

Стоимость такого бурения в нашей компании 55 рублей за метр погонный.

Роторное Бурение (Бурение с промывкой или продувкой). При таком способе бурения используется оборудования вращательного типа. Порода разрушается специальным инструментом долотом. В результате поступательно-вращательных движений, оборудование постепенно заглубляется, а почва из забоя выводится наружу глиняным раствором, водой или сжатым воздухом. Применяется для бурения как мягких, так и твёрдых пород на довольно большую глубину. Скважины, сделанные роторным способом имеют более продолжительный срок службы.

Роторное Бурение в нашей организации стоит 60 рублей за метр погонный.

Виталий и Евгений - специалисты по бурению!

Виталий и Евгений — специалисты по бурению!
Пробурили на двоих не одну сотню скважин с 2006 года! Имея огромный опыт за плечами наши сотрудники нацелены на бурение в максимально короткие сроки, минимизируя ошибки и оперативно решать возникшие трудности на пути к вашей воде! А благодаря собственному автопарку, буровых установок, большого и дружного коллектива мы можем предложить максимально интересные условия для сотрудничества!

Задать интересующие вопросы можно заполнив форму ниже или позвонить нам по телефону:

+375 (29) 186-45-03

Обещаем, Вы не пожалеете!

hqd быстро разряжается самые безопасные Казань

(LinxaDic, 19. 8. 2021 10:57)

что делать если hqd мигает зеленым https://hqd.wiki/,


электронная сигарета в лыскове

Sale

(KennethTunny, 7. 8. 2021 9:17)

This is a unique place for fashionable women's clothing and accessories.
We offer our clients women's clothing, jewelry, cosmetics and health products, shoes, bags and much more.
https://fas.st/Ujfha

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3wlPWWx

(Tut, 1. 8. 2021 14:39)


Quality medical products at a low cost. Worldwide delivery

https://bit.ly/3rLBBis

Доброго времени суток

(PUZO3702, 31. 7. 2021 13:23)

Доброго вечера.

У нас есть целая программа охватывающая все этапы подготовки молодого человека к выбору профессии. Влияние дефектов технологического оборудования на качество ремонта техники. Какими углами необходимо пользоваться для резки какие есть способы этой резки. Сложная конструкция редукторов коробок раздаток электронных муфт и прочих технических узлов не терпит неправильных действий со стороны водителя. Перед тем как начать повествование считаем важным предупредить. Подробнее об этой теме отличный ресурс по ссылке https://elektro-opora.ru/ .
Например для многих идеалом становится скважина в доме в подвале. Подрядчик освобождается от своих обязательств и ответственности связанных с тем что объект не выдерживает гарантийный срок только в том случае если докажет что недостатки произошли вследствие нормального износа объекта или его частей неправильной его эксплуатации или неправильности инструкций по его эксплуатации разработанных самим заказчиком или привлеченными им третьими лицами ненадлежащего ремонта объекта произведенного самим заказчиком или привлеченными им третьими лицами. Оборудуется аккумулятором и циркуляционным насосом. Цепочка поставок могла быть длинной. По отзывам пользователей иногда приходится самостоятельно расширять отверстие для проволоки или лески пломбы.
Удачи всем!

Cosmetics

(JoshuaBug, 31. 7. 2021 11:26)


Online shop for womens clothing and accessories based in the UK strives to provide high quality products from the most reliable companies in the world.
We are opening a marketplace for shoppers to find the latest and greatest in-demand products at incredibly low prices.
https://fas.st/d1mskF

vintage kl&auml;nning vit

(vintage kl&auml;nning vit, 31. 7. 2021 0:23)


Howdy! I just wish to give you a huge thumbs up for the great information you have right here on this post. I'll be returning to your blog for more soon. vintage kl&auml;nning vit grenqu.sewomabest.com/map12.php

Jewerly

(Daviddiz, 29. 7. 2021 14:05)

This is a unique place for fashionable women's clothing and accessories.
We offer our clients women's clothing, jewelry, cosmetics and health products, shoes, bags and much more.
https://fas.st/Ujfha

купить фаркоп пежо

(Donaldpsm, 28. 7. 2021 20:28)

Привет товарищи
Обустройство скважины с кессоном из бетонных колец Использование кессона из бетонных колец при обустройстве скважины – правильный выбор в пользу долгой службы Вашей скважины – порядка 70-100 лет. Бетонная конструкция самая прочная и устойчивая из всех конструкций, использующихся при защите и обустройстве скважин. Такие кессоны под своей тяжестью не сдвинуться даже под большим напором воды. Отменная защита Вашей скважине гарантирована.
Монтаж кессона из бетонных колец и завершение обустройства скважины:
Вокруг обсадной трубы экскаватор выкапывает котлован шириной около 2 м. Данные для глубины берутся из паспорта на скважину. Дно котлована выравнивают.
С помощью крана на дно котлована опускают бетонную плиту с отверстием для обсадной трубы – дно будущего кессона. Использование донной плиты обязательно ввиду риска усадки и вымывания грунта под кессоном.
Далее с помощью крана на бетонной плите размещают от 2 до 4 бетонных колец. Стандартная высота кольца составляет 90 см.
Далее рабочий с помощью лестницы спускается вниз, заделывает стыки бетонных колец цементным раствором.
Отверстие вокруг обсадной трубы засыпается плотно мелким щебнем либо цементно-песчаной смесью.
В первом бетонном кольце проделывают отверстия для вывода труб. Выкапывают траншею от кессона в дом, для прокладки водопровода.
Прокладывают водопровод. Выводят систему полива участка.
Устанавливают в кессоне гидроаккумулятор, фильтр, системы автоматики.
Поверх бетонных колец опускают верхнюю плиту. Отверстие для обслуживания обустроенной скважины закрывается полимерной крышкой люка.
Стыки заделывают цементным раствором.
Щели вокруг кессона засыпаются выкопанным ранее песком.Монтаж кессона и обустройство скважины закончено

Добрый день

(BELKA9614, 22. 7. 2021 15:21)

Добрый вечер!

Есть только одна проблема отсутствие инфраструктуры. Мы обеспечиваем корректное функционирование гидробокса решаем весь спектр проблем. На одного человека в сауне должно приходиться 0,7 м? В это время следует соблюдать следующие условия в течение 5 мин. Система приточно вытяжной вентиляции в частном доме. В развитие этой темы отличный вебсайт по ссылке https://krauss-rt.ru/ .
Работа программируемого источника питания постоянного тока основана на работе компьютерной программы которая демонстрирует характеристики и настройки. Также возможно использование спасательного оборудования в строительно монтажных или демонтажных работах. Их никелевые аналоги могут быть полнопроходными и редуцированными с учетом пропускной способности. Если в вашей водопроводной системе слишком высокое давление воды гудят краны при открывании воды то вам нужно дополнительное оборудование для его снижения. У нее множество диапазонов каждый из которых имеет свои нюансы.
Хорошего дня!

купить прокладку масляного поддона

(Andreivkv, 20. 7. 2021 17:13)

Бурение скважин в Минске и Минской области зимой
Компания «БурАвтоГрупп» специализируется на бурении скважин в любой сезон года. Если летний, поздний весенний и ранний осенний периоды вопросов не вызывают, то зимой многие заказчики даже не подозревают, что низкие температурные условия не являются препятствием для создания собственной скважины на участке. Более того, это сэкономит ваше время, которое в теплый период необходимо уделить другим видам работы, и предоставит возможность получить от компании определенную скидку.Бурение скважины зимой в Минске. Насколько это возможно?Любые строительные работы в период зимы будут связаны с некоторыми неудобствами. Это бесспорный факт. Не станет исключением и бурение скважин в Минске. Но все же эта задача выполнима, когда температура воздуха в регионе не ниже 10 градусов. В последние годы зимние месяцы бывают достаточно теплыми для выполнения различных земельных работ. В случае экстремально низких температур, конечно же, бурение проводиться не будет, так как на морозе оборудование попросту выйдет из строя.Предрассудки относительно бурения скважин зимой в Минской области и городе Минске Бытует ошибочное мнение, что в зимний период бурение скважин не производят. Якобы вода, которая будет поднимать разрыхленную породу из недр скважины, замерзнет. На самом же деле все обстоит совершенно не так. Вода, находящаяся в движении, не замерзнет, даже если столбик термометра упадет до -30. Не менее ошибочно и мнение о том, что организации по бурению скважин зимой не работают. На этот счет можно сказать лишь одно: “Не работают те, кто не хочет работать!“ Квалифицированные буровики, работающие в компании «БурАвтоГрупп» профессионально занимаются бурением скважин на протяжении всего года.Бурение скважины зимой. Есть ли в этом плюсы?
При заказе бурения скважины в зимний период вы получаете значительную скидку на каждый метр скважины. Связано это с количеством заказов на бурение в Минске и области. При этом с началом весеннего сезона цены на подобные услуги резко возрастают. По причине снижения количества заказов зимой, мы работаем по Минским ценам даже в дальнем пригороде. Также вы сэкономите время весной для различных сельскохозяйственных работ, которое могло бы быть потрачено на заказ услуги бурения, согласования сроков выполнения работы, уборку приусадебной территории и т.д.Заказывайте бурение скважины в зимний сезон без лишних сомнений! Так вы сможете заметно сэкономить средства и время, но получите производительную скважину с высококачественным насосным оборудованием, которая весной обошлась бы вам в полтора раза дороже.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30

následující »